Produkt chwilowo niedostępny

Dieta Light Zupa krem o smaku kurczaka 5 porcji

Dostępne: 0 op
Zastosowanie: odchudzanie
Postać: Saszetki
cena: 29,99
Dodaj opinie o produkcie
Opis produktu
Dieta light dostępna w aptece internetowej efarm24


Należy spożyć przed: 18.10.2014


Dieta light to dieta bardzo niskokaloryczna w celu zastąpienia całodziennej diety kobiety powinny spożywać 5 porcji posiłków dietylight.

Zupa krem o smaku kurczaka to bardzo niskokaloryczny posiłek wchodzący w skład diety bardzo niskokalorycznej (VLCD) DietaLight.

Jest zalecany jako element 3-tygodniowej kompleksowej diety restrykcyjnej VLCD, stosowanej w celu skutecznej redukcji masy ciała. Może być również elementem diety mieszanej, stosowany w zastępstwie pojedynczych posiłków w połączeniu z niskokalorycznymi produktami konwencjonalnymi. Zupa krem o smaku kurczaka dostarcza wszystkie niezbędne dla organizmu składniki odżywcze, m.in. białko, błonnik, witaminy i minerały.
Produkt jest łatwym do przyrządzenia posiłkiem. Zawartość saszetki należy rozpuścić w 200 ml gorącej wody, dokładnie wymieszać z pomocą trzepaczki lub zmiksować. Zupa krem o smaku kurczaka stanowi bazę do przygotowania innych zup niskokalorycznych. Można doprawić ją świeżymi ziołami, czosnkiem, chili, przygotować z brokułami, kalafiorem, marchewką lub doprawić grzybami.


Jak działa DietaLight?
Zupa krem o smaku kurczaka może stanowić element 3-tygodniowej kompletnej diety restrykcyjnej DietaLight. Aby szybko i skutecznie zredukować masę ciała, należy przez 3 tygodnie zastąpić wszystkie posiłki produktami DietaLight VLCD. Każda porcja dostarcza tylko ok. 110 kcal, co prowadzi do deficytu energii w organizmie, a w konsekwencji do utraty masy ciała. Kobiety powinny spożywać dziennie 5, a mężczyźni 6 porcji DietaLight VLCD (ok. 600-800 kcal/dziennie). Należy pamiętać, że podczas stosowania diety VLCD należy pić co najmniej 1,5 l wody dziennie. Przed rozpoczęciem diety należy zapoznać się z przeciwwskazaniami oraz przeczytać ulotkę przy produkcie.

Zupę krem o smaku kurczaka DietaLight podobnie jak inne produkty VLCD można łączyć z konwencjonalnym niskokalorycznym pożywieniem, zastępując nimi np. 1-3 posiłki dziennie (dieta mieszana). Pamiętaj, że w ciągu dnia należy spożywać łącznie 5 posiłków. Taka dieta pomaga utrzymać wagę lub prowadzi do umiarkowanej redukcji masa ciała.
Opakowanie zawiera 5 saszetek.

VLCD (Very Low Calorie Diet) – dieta bardzo niskokaloryczna


Wartość Odżywcza w 100g w 1 porcji (33g) w 5 porcjach (165g) w 6 porcjach (198g)

Dieta bardzo niskokaloryczna VLCD przeznaczona jest dla osób z dużą nadwagą i otyłością. Jeśli Twoje BMI jest większe lub równe 30kg/m2 jesteś osobą otyłą. Wg klasyfikacji WHO otyłość jest jednostką chorobową. Zanim podejmiesz decyzje o zastosowaniu diety bardzo niskokalorycznej skontaktuj się z lekarzem.
Najlepsze efekty DietaLight osiąga się stosując wyłącznie produkty (VLCD) przez okres 3 tygodni. Aby skutecznie zredukować masę ciała, należy przez 3 tygodnie zastąpić wszystkie posiłki produktami DietaLight VLCD. W skład DietaLight VLCD wchodzą koktajle i zupa – produkty o bardzo niskiej zawartości kalorii. Każda porcja dostarcza tylko ok. 110 kcal, co prowadzi do deficytu energii w organizmie, a w konsekwencji do utraty masy ciała. Kobiety powinny spożywać dziennie 5, a mężczyźni 6 porcji DietaLight VLCD (ok. 600-700 kcal/dziennie).
Po 3-tygodniowym okresie diety restrykcyjnej należy stopniowo wychodzić z diety zwiększając kaloryczność posiłków o 200 kcal dziennie co dwa tygodnie i zastępując kolejne posiłki DietaLight produktami konwencjonalnymi. Dieta restrykcyjna może być stosowana tylko i wyłącznie w celu redukcji masy ciała u osób dorosłych z nadwagą lub otyłością, w przypadku jeśli nie mają innych problemów zdrowotnych. Przed zastosowaniem diety warto skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem. Osoby otyłe (BMI ? 30 kg/m2) lub z nadwagą powinny skonsultować stosowanie diety z lekarzem. Należy zapoznać się z przeciwwskazaniami do stosowania diety oraz z ulotką dołączoną do opakowania.
Przed zastosowaniem diety restrykcyjnej VLCD zastosuj okres przejściowy i w ciągu 1-2 tygodni przed rozpoczęciem diety bardzo niskokalorycznej zmniejsz dzienną kaloryczność posiłków i zastąp 1-3 posiłki dziennie produktami DietaLight.

Dieta VLCD ze względu na bardzo niską zawartość energii jest dietą restrykcyjną. W sytuacjach wyjątkowych produkt może zostać zastąpiony przez konwencjonalny posiłek, oczywiście przy zachowaniu odpowiedniej wartości kalorycznej. Koktajl lub zupę można zastąpić np.:

plastrem chudej wędliny lub chudego białego sera z małym pomidorem
100 gramami ugotowanego mięsa drobiowego i sałatką z jednej dużej tartej marchewki.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


APTEKA INTERNETOWA EFARM24
Tabela cech produktu
Dieta Light Dieta light to dieta bardzo niskokaloryczna w celu zastąpienia całodziennej diety kobiety powinny spożywać 5 porcji posiłków dietylight.

Opinie o produkcie

dieta light
Natasza
Dodadano w dniu:
18-02-2013 20:14
Zobacz inne produkty z tej serii
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!