Appetite Control Aqua Slim 60 kapsułek

W ciągłej sprzedaży
Dostępne: 1 op
Postać: kaps.
cena: 8,90
Kup
Dodaj opinie o produkcie
Opis produktu
Appetite Control Aqua Slim 60 kapsułek

Suplement diety

Należy spożyć przed 28.02.2015


Appetite Control AguaSlim pomaga osiągnąć uczucie sytości, a skład oparty na glukomannanie pomaga:
  • w utracie wagi
  • w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwiPomaga w utracie wagi – w kontakcie z wodą glukomannan zawarty w kapsułkach tworzy w żołądku bardzo lepki żel, który wywołuje uczucie sytości i zmniejsza apetyt.
Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi – lepki żel powstały z wypełnienia kapsułek zmniejsza ponowne wchłanianie kwasów żółciowych. Wówczas organizm zaczyna korzystać z cholesterolu w celu wytworzenia niezbędnych w procesie trawienia kwasów żółciowych, co prowadzi do zmniejszenia stężenia cholesterolu krążącego we krwi.

Kapsułki Appetite Control AquaSlim zawierają także chrom trójwartościowy, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych oraz pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


APTEKA INTERNETOWA EFARM24

Opinie o produkcie

Jestem zaskoczona niesamowitym działaniem tego preparatu. Naprawdę mój apetyt był pod kontrolą co pomogło mi schudnąć kilka kilogramów. Jestem bardzo zadowolona.
aga
Dodadano w dniu:
07-06-2013 22:31
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się za darmo!